Tanıtılan 2018 Yeni Kasa Volkswagen Jetta Türkiye’ye Gelecek Mi?

Volkswagen cephesinde son zamanlarda büyük bir yanlış anlaşılma yaşanıyor. Detroit otomobil fuarında tanıtılan 2018 yeni kasa vw jetta‘nın birçok otomobil kullanıcısının merakla beklediği yeni versiyon Jetta’nın olacağı şekilde haberler yapılıyor. Biraz sonra özellikleriyle birlikte anlayacağım yeni nesil jetta, Avrupa pazarına girmeyecek. Dolayısıyla Türkiye’ye de gelmeyecek. Tıpkı Amerikan versiyon Passat’ta olduğu gibi bu araçta ABD ve Çin pazarı için değerlendirilecek. Bbu yanlış anlaşılmayı ortadan kaldırmış olmanın rahatlığı ile söz konusu aracı buyurun yakından tanıyalım.

2018 Yeni Kasa Volkswagen Jetta Türkiye

Yeni kasa Jetta, mevcut versiyona göre uzunluğu artan ve iç hacmi genişleyen araç olarak karşımıza çıktı. Fakat kaput altında şimdilik değişim yoktur. Amerikalı ve Çinli kullanıcılar için bu araç 1.4 TSi 150 ps 250 nm tork güç sunan turbo benzinli motor ile satılacak. 6 ileri manuel ve 8 ileri otomatik şanzıman seçenekleri de teknik kısımdaki diğer özel detay oluyor. Tabi bunlara ek olarak uzunluk, bagaj alanı, performans verileri ve yakıt tüketim değerlerini de aktarmak isterdim ama bu konuda henüz bilgi verilmediği için detay geçemiyorum. Tabi güncellendiği zaman paylaşacağım.

2018 Yeni Kasa Volkswagen Jetta Ne Zaman Çıkacak?

Teknik konuda bilgi veremedim ama donanım konusunda birçok bilgi sahibi oldum. 2018 Yeni Kasa Volkswagen Jetta, 9 farklı renk seçeneği ve standart olarak sunulan 17 inçlik jantlarla geliyor. Bunun yanı sıra, 10 inçlik dijital kokpit, 8 inçlik multimedya ekranı, 10 farklı iç ambiyans aydınlatması adaptif hız sabitleyici, arka çapraz trafik yarı sistemi, akıllı uzun far sistemi, şerit takip sistemi, kör nokta algılama asistanı, elektronik diferansiyel kilidi, dört farklı sürüş modu, lastik basınç sensörü, ikinci çarpışma freni gibi birçok donanımla da alınabilecek.

2018 Yeni Kasa Volkswagen Jetta Fotoğrafları

Şimdilik yeni kasa jetta ile ilgili aktaracaklarım bu kadar. Gelişmeler oldukça paylaşmaya devam edeceğim.


24 Ocak 2018 tarihinde eklendi, 6.110 kez görüntülendi.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git