2018 Fostla Porsche Panamera 4 S Modifiye Çalışması Yayınlandı

Alman modifiye firması Fostla, son çalışmasında Porsche Panamera‘ya yer verdi. F segmentinin sportif yüzü olan ve lüksün en güzel temsillerinden birisi olan bu araçta bakalım ne gibi değişimler yapılmış?


2018 Fostla Porsche Panamera Modifiye

Fostla, araç kaplama, body kit, jant uygulama ve motor güçlendirme hizmetlerini bir arada veren bir firma ve son çalışmalarından birini de Porsche Panamera 4 S üzerinde yapmış. 2010 model olan bu araç şuan 55 bin euro’dan markanın kendi sitesinde satışta yer alıyor. 4.8 litrelik V8 benzinli motoru ile 400 ps 500 nm tork güç sunan aracın gücünde değişim yapılmamış.

Dışta bariz yenilikler var. Onlara baktığımızda ise Prior Design imzalı 22 inçlik bu simsiyah jantlara önde 255/30 R22, arkada ise 295/25 R22 ebatlı lastikler eşlik ediyor. Bunlara ek olarak yeni ön tampon arka tampon, yan etekler, genişletilmiş çamurluklar, arka difüzör ve yeni egzoz çıkışları yer alıyor. Bu body kit Prior600 wide body kiti olup araca çok yakışmış.

2018 Fostla Porsche Panamera

Fakat 2018 Fostla Porsche Panamera 4 S çalışmasını öne çıkaran asıl değişimler bunlar olmamış. Mor ve mavinin bir arada olduğu farklı bir tonda aracı kaplayan Alman tuning firması, asıl vurucu noktayı gerçekleştirmiş. Bu haliyle diğer Panamera modellerinden ayrılan aracın ülkemizde benzer araç sahiplerine örnek teşkil etmesi için paylaştık. Kaplama işinin hakkını verecek birçok markamız var ama body kit ve jantlardan ilham alınabilir. Aktaracaklarım bu kadar. Hadi fotoğraflara bakalım.


Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git