2017 Yeni Seat Leon ST FR Donanımları ve Türkiye Fiyatı

Bu sene sonuna doğru yenilenen Leon, farklı model seçenekleri ile karşımıza çıkıyor. Yeni Station wagon modeli de makyajdan nasibini almış ve daha oturaklı duruş sergiliyor. 4 kapılı Leon birden büyüyerek, kullanım alanlarında değişimi hissettirmiş. Bu değişimin en büyük olayı 587/1470 Lt bagajıdır. Dış görünümde ufak dokunuşlarla karşımıza çıkan Leon St Fr, son zamanlardaki Seat’ın güvenlik paketleri bolluğundan yararlanmış. Bunun yanı sıra yolculuklarda rahat ettirmek amaçlı, teknoloji bazında doluluğu, eskiden opsiyonel olarak sunulan bir takım donanımları artık standartlaştırmış. Leon için ”Zaten Güzel” sözü, büyüyen ST modeli içinde devam ettire biliriz. Şimdi sizlere Yeni Seat Leon ST FR‘ın donanım ve fiyatları hakkında bilgi verelim.

2017 Yeni Seat Leon ST FR

2017 Yeni Seat Leon ST FR Donanımları

Türkiye’de WAGON tarzı otomobillerin tutunması biraz zor olabilir. Vw grubu bu işi iyi benimseyerek sportif ruhlu Station Wagon araçlar üretiyor. Yeni Leon St de tasarım çizgilerinin bütünlüğü, zevke uygunluğu iyi yönlendirilmiş. Makyajlı Leon St‘nin donanımlarını anlatacak olursak, far içinde bulunan Led grubunun geometrisinde farklılık olduğunu görürüz. Arka yapısı ve stop grubu kesintisiz çizgilere sahip. 17 inç Alüminyum alaşımlı jant, krom ızgara, gövde rengi aynalar, krom tavan çıtaları, FR tampon ve Fr süspansiyon standart paketinde. Leon’un iç dünyasında farklı renk ve zevklere uygun seçenekler veriyor. Fr koltukların ve Fr direksiyonun dikiş renklerini seçebiliriniz. 6,5 inç dokunmatik ekran, Bluetooth ve mobil telefonların bağlanma ve aktırımı için Apple Link Veya Mirror Link yazılımları mevcut. Dışarıyı seyretmeyi sevenler içinde büyük bir Panoramik cam tavan sizler için var. Ayrı ısılar için ayarlaya bileceğiniz çift bölgeli klima, hız sabitleme(Cruise Control), 8 adet hoparlörlü ses sistemi, far ve yağmur sensörü, kapılardaki ambiyans aydınlatmalar size özel olduğunuzu hissettiriyor. Seat’ın son zamanlardaki en büyük değişimi ve insanlara önemi vurgulayan, kazalar için teknolojik çözümleri olmuştur. Kazalarda sonrası için düşünülen ikincil çarpışma sensörleri, yorgunluk tespit sensörleri, istemsiz şerit değiştirmeler için kameralar, adaptif hız sabitlemesi ve ona entegreli radar sayesinde öndeki aracın yaklaşma mesafesini oto frenleme ile ayarlar. Otomatik far huzmeleri uzun yolculuklarda en büyük kolaylığınız olacaktır. Abs, Esc, Dsr, 8 hava yastığı, Xds, Msr Yeni Seat Leon ST FR da standart olarak geliyor.

2017 Yeni Seat Leon ST

2017 Yeni Seat Leon ST FR Türkiye Fiyatı

Şu anda tek motor seçeneği ile satılan Leon St’nin, 1.6 Litre hacminde, 110 Beygir gücünde, Start&Stop ve Dgs şanzımanla Türkiye satış fiyatı 91 bin TL.


Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git