2017 Yeni Seat Ateca Xcellence Donanımları ve Türkiye Fiyatı

Suv atağına Ateca ile katılan Seat, bu aracı rakipleri için iyi hazırlanmış. Xcellence paketi ile donanımlarını üst düzey tutarak yeni standartlar getirmiş. Tiguan kasa yapısına benzese de Seat’ın kendi tasarımları benimsenmiş.

2017 Yeni Seat Ateca Xcellence

2017 Yeni Seat Ateca Xcellence Donanımları

Yeni Ateca Excellence de standart donanımlarda 18 inç Alüminyum jant, ön farlar ve sinyal grubu Led aydınlantma ve 9 hava yastığı vardır. Vw grubu son yıllardaki güvenlik ekipmanlarını Seat ile paylaşarak, eşit şekilde koyuluyor. En üst seviye olan Xcellence nin özelliklerine devam edersek, 4drive çekiş sistemi, Auto Hold yokuş kalkış sistemi, Hill Desent Assist iniş kontrol sistemi Yeni Ateca da olup arazi şartları için size en iyi verileri sunuyor. Vw grubunun diğer araçlarında da tanıyacağımız, kaza anında ikincil çarpışmayı önleyici sistem, kazaları önlemede birinci sıraya koyacağımız Front Assist mesafe kontrolü analizi yaparak tehlike oluşacağı anda frenleme yaparak dörtlü flaşör eşliğinde kazaları önlüyor. Sollama esnasında veya şerit değiştirmeden önce kör nokta uyarısı yaparak kazaların önüne geçiliyor. Sıkışık trafik asistanı özelliğiylede, trafikte alan içi otomatik olarak manevra yapabiliyor, hızlanıyor ve frenleme yapabiliyor. İç donanımlarına baktığımız zaman, 8 inç dokunmatik ekran  tam fonksiyonlu arayüz ile gelip arka görüş kamerasının takibini buradan yapabiliyorsunuz. Yükseklik, derinlik ayarlı  elektromekanik  direksiyon, 4+4 toplam 8 hoparlörlü ses sitemi, anahtarsız çalıştırma, ışık takip paketi 2017 Ateca Xcellence ile birlikte geliyor. Hayatı kolaylaştırmak adına yapılan elektrikli bagaj kapağı, direksiyondan kumanda edilebilen Dsg vites sistemi, bir çok sensör yardımı ile park etmeye yardımcı Park Assist sistemi, kablosuz telefon şarj özelliği yenilikler arasında. 2017 yılı model Ateca için söylenen ”Paranın Tam Karşılığı ” sözüyle değerlendirildi. Abs,Esp, Asr, Msr(elektronik motor çekiş kontrolü), diferansiyel kilidi  Ateca 4drive Xcellence de standart. Bir çok fonksiyona sahip koltuklar, indirme, kaldırma, bel desteği ve altta eşya gözü gibi özellikler barındırıyor.

2017 Yeni Seat Ateca Xcellence Donanımları

2017 Yeni Seat Ateca Xcellence Türkiye Fiyatı

Ateca Xcellence iki farklı modelle geliyor, 4×2 ve 4×4 olarak. 4×2 1.4 ECOTSI-ACT- 150 hp Xcellence 113.100 bin TL, 4Drive 1.4 ECOTSI-ACT-DSG 150 hp Xcellence 136.500 bin TL, donanımın en üst versiyonu olan 2.0 Tdi 4Drive DSG 190 hp Xcellence 180 bin TL ile Türkiye satış rakamları belirlenmiş.


Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git