2017 Yeni Kasa Audi A7 Sportback Geliyor

Lüks sportif araç denince Volkswagen Grubunda akla gelen en özel modellerden birisi olan audi a7 mk2 versiyonuna kavuşuyor. Önümüzdeki yıldan itibaren 2017 yeni kasa audi a7 sportback ile ilgili net haberleri duymaya başlayacağız. Tepeden tırnağa değişecek olan araç hakkında birkaç bilgi edindim. Buyurun detaylara geçelim.


2017 Yeni Kasa Audi A7 Sportback

Audi A7, bundan 6 yıl önce liftback lüks otomobil olarak karşımıza çıkmıştı. A6 ile A8 arasında konumlandırılan bu araç, sedan modeller kadar olmasa da ilgi gördü. Tasarımsal olarak kardeşi A5’ten daha büyük boyutlara sahip olan otomobil, kullandığı motor seçenekleri ve donanımları ile kullanıcısının gözünde lüks sportif araç imajını yakaladı. Kullanıcı tarafından genel kabul gördükten sonra 2014 Mayısında makyajlanan Audi A7, tasarımsal olarak küçük değişimler yaşayarak yollardaki varlığını devam ettirdi. Tabi o zaman ki değişimin en büyük detaylarından birisi led matrix farlar oldu. Bu yeniliğin üzerinden de 2 yıl geçti ve artık gözler Yeni Kasa Audi A7‘ye çevrildi.

2017 yeni audi a7 olarak yollara çıkması beklenen otomobilin prototip modeli üretildi ve test aşamasındayken de casus fotoğrafları yakalandı. Volkswagen firmasının MLB Evo platformunda üretilecek olan 2017 yeni audi a7 sportback, Virtual Kokpit adlı yeni nesil yaşam alanı ile kullanıcısı karşısına çıkacak. Kullanacağı motor seçenekler için henüz net bilgi yok. Fakat kasanın hafiflemesini bekliyoruz. Bununla birlikte motorlar üzerindeki geliştirmeler ile birlikte daha iyi yakıt ve performans verilerinin ortaya çıkacağını düşünüyoruz. Şimdilik araç hakkında fazla bilgi yoktur. Netleştikçe aktarmaya devam edeceğim.


Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git